ARMASTUSE TANTS – see on hõljumine maagilise ja kõikvõimsa armastuse energia voogudel.
 
„Energia on elu ja energia on vaimustus, energia on armastus ja energia on tants - rõõmupidu. Kui on olemas energia, siis on kõik võimalik. See muutub lauluks, tantsuks, armastuseks.„ OSHO.

Mirjam Mölder-Mikfelt’i ja Pia Pikkor’it ühendab kunstnikena huvi meditatiivse seksuaalsuse vastu ning loometegevuseks armastusest inspiratsiooni ammutamine.
Nad on kunstnikud, kes julgevad väljendada oma sügavamaid tundmusi ning teevad seda emotsionaalselt, intensiivselt ja lõõmava kirega, pintsli ja värvide abil.
Figuraalsed kompositsioonid on ekspressiivselt külluslike värvikontrastidega, mis räägivad autorite endorfiinidest pulbitsevast hingeseisundist. Maalidest kiirgav armastuse energia annab edasi ehedaid, säravpuhtaid emotsioone.

Mirjam Mölder-Mikfelt’i (1985) looming keskendub aktižanrile neoekspressionistlikus võtmes. Olulist rolli mängivad jõuliselt ekstaatilised tundepuhangud ning kirgas koloriit. Pärast esimest õppeaastat loobus kunstnik akadeemilise kunstihariduse omandamisest, et jätkata omapead eksperimenteerimiste-avastamiste rännakutel.
Ta hindab isiklikku tunnetamist, oskust ja suutlikkust õppida ja areneda iseseisvalt. „Oluline ei ole mitte paber, vaid inimese enda sisemine valgus, hinge avatus, lai silmaring ja mõtlemisvõime.„
Mirjam Mölder-Mikfelt on üles astunud mitmete isikunäitusega, võtnud osa paljudest grupinäitustest meil ja mujal maailmas ning teinud kaasa erinevates kunstiprojektides.

Pia Pikkor (1988) on noor maalikunstnik, kelle loomingut iseloomustavad seinast-seina ideed. Leidub esoteerilisi, hingelisi kui ka üdini seksuaalseid ning tooreid võnkeid, mis kõik saavad alguse kunstnikust endast. Pia Pikkor on lõpetanud Tallinna Ülikooli bakalaureuse õppe kunstiõpetuse erialal ning omandab praegu teadmisi Tartu Ülikooli magistriõppes kultuurikorralduse erialal. Harva hakkab ta
looma ilma visioonita. Iga teose taga peitub jutukene, mille kunstnik hea meelega mõnel küünlavalgel õhtul maheda häälega vestaks. Pia Pikkoril on olnud viis isikunäitust ning ta on osalenud ka ühisnäitustel.